Fajnie, że tu zaglądasz! Zapraszam!

Masz już pomysł na naszą współpracę? Jeśli tak to super. Jeżeli jednak coś Ci chodzi po głowie, a do końca nie wiesz co to jest, poniżej znajdziesz kilka pomysłów, nad którymi wspólnie możemy popracować.

Zacznijmy od liczb:
0
Facebook
0
You Tube
0
Instagram
Co mogę zaoferować?

Filmy na EMMOTION
Prowadzisz swoją pracownię tworząc niesamowite rzeczy? Masz ochotę pokazać nam jak to wygląda od środka? Przygotuję dla Ciebie making of, który zabierze wszystkich do Twojego świata.

Cinemagraphs
Zastanawiasz się w jaki sposób urozmaicić swoje profile społecznościowe? Jak w ciekawy sposób przedstawić swoje produkty? Połączenie świata fotografii i filmu w postaci cinemagraph’ów może być rozwiązaniem dla Ciebie. 

https://emmotion.pl/emmotion-cinemagraphs/

Reportaże z warsztatów

Planujesz wyruszyć w świat z serią warsztatów? Zastanawiasz się nad ich promocją? Filmowy reportaż idealnie przedstawi ich atmosferę, zachęcając tym samym innych, do uczestnictwa w organizowanych przez Ciebie wydarzeniach.

Warsztaty online
Czujesz potrzebę podzielenia się z innymi swoim doświadczeniem i pasją? Co powiesz na wspólne przygotowanie warsztatów w formie online?

Konkursy

Co powiesz na wspólną organizację konkursu dla widzów Emmotion? Ostatnia edycja dotarła do 10232 osób z rezultatem 2300 reakcji, komentarzy i udostępnień razem.

 

Patronat
Jeśli organizujesz ciekawe wydarzenie, które będzie eksplozją kreatywności, koniecznie daj znać. Porozmawiamy na temat objęcia eventu patronatem EMMOTION.

 

Dotychczasowe współprace: